About the legal status of Ukrainian refugees.

Інформація для громадян України, які в’їхали на територію США через Мексику зі статусом “гуманітарний пароль” на один рік. International House співпрацює з кількома адвокатами, які мають можливість надати зазначеним громадянам безкоштовну консультацію з приводу продовження гуманітарного пароля/або подання заяви на надання статусу TPS, а також допомогти із заповненням документів та складанням заяви на звільнення від сплати державного мита (якщо Ви відповідаєте критеріям для звільнення).

Важливо! Згідно з інформацією, отриманою від імміграційного адвоката, для продовження гуманітарного пароля потрібен спонсор, інформацію щодо якого (річний дохід (adjusted gross income) та склад сім’ї) необхідно буде надати адвокату. Важливо! Для осіб, у кого гуманітарний пароль спливає протягом кількох найближчих місяців, необхідно подати прохання на продовження пароля якнайшвидше (Згідно з правилами, опублікованими на сайті USCIS, необхідно подати заявку як мінімум за 90 днів до закінчення терміну гуманітарного пароля, щоб у співробітників USCIS було достатньо часу на розгляд заявки)

Для отримання більш детальної інформації та заповнення анкети для отримання безкоштовної допомоги, звертайтесь до International House

International House 1817 Central Ave, Ste. 215 Charlotte, NC 28205 704-333-8099 x111

Або до наших волонтерів: [email protected] – Тетяна

Related resources