How to find a rental in Charlotte, NC?

Найбільш популярні інтернет-ресурси з пошуку житла є Zillow. Com, apartments.com, hotpads.com, redfin.com.

Важливо враховувати, що інформація змінюється, якщо вам сподобалося, телефонуйте, пишіть, уточнюйте. Дивитися апартаменти також можна прямо на сайтах апартамент-комплексів, назви яких можна побачити на Google maps, якщо ввести пошук «apartments».

На сайті можна подивитися, які апартаменти доступні на сьогодні, з інформацією про планування (Floorplan), метраж і вартість. Стандартний термін оренди зазвичай становить 12 місяців (іноді 9-24 міс.). Вимоги до орендаря Доказ наявності доходу (income proof).

Лендлорди (орендодавці) хочуть бути впевнені у вашій платоспроможності. Вимагають підтвердження того, що ви працюєте із зазначенням рівня вашого доходу: лист від менеджера, копія оффера або довідка з роботи. Як перестрахування орендодавці можуть запросити більший розмір депозиту при заселенні. Наприклад, він може становити суми орендного платежу за 1 або кілька місяців депозит зворотний. Стягується він для того, щоб, якщо ви, наприклад, щось зламаєте в апартаменті, можна було просто відняти суму ремонту з депозиту.

Якщо у вас немає роботи, в цьому випадку лендлорд просять виписку про стан вашого банківського рахунку, тому туди краще по можливості покласти більше грошей. Грошей на рахунку має бути вистачати на кілька місяців оплати житла (залежить від лендора). Кредитна історія (credit history). Орендодавці обов’язково перевірять вашу кредитну історію. Якщо ви щойно приїхали, то у вас її, звісно, ще немає. Як заміна кредитної історії буде депозит, просто вищий за звичайний. Рент-історія (rent history). Це як кредитна історія, але лише історія оренди. Ця інформація необхідна для вашого потенційного лендлорда: чи були прострочення платежів на попередніх місцях проживання, чи виселяли вас, чи виникали ще якісь проблеми, чи подавали на вас лендлорди до суду та ін. Але це не найважливіший момент, особливо для нових орендарів.

Перевірка вашої кредитної та рент-історії називається background check, яку лендор здійснює, коли ви вже прийняли позитивне рішення про оренду жита і подаєте заявку на його оренду. За обробку заявки, що включає background check, платите ви від 35 дол. за 1 особу. Background check робиться для всіх, не важливо скільки ви живете у США, це стандартна практика.

Додаткові платежі Щомісяця разом із орендною платою потрібно буде вносити додаткові платежі: інтернет, світло, вода та вивіз сміття. Домашні тварини. Депозит 200-350 доларів на місяць при в’їзді (зазвичай не зворотний). Також щомісяця потрібно буде платити за кожного вихованця 15-50 доларів. Заповнення check list. Його дають при заселенні. У нього заносите всі несправності та поломки у квартирі, які виявите. З цим потрібно бути дуже уважним і досконально все перевіряти, тому що якщо ви чогось не внесли, при виселенні вартість виправлення цієї проблеми перекладуть на вас. Можете написати лист менеджеру, додати копію check list та фото, щоб у вас було письмове підтвердження того, що менеджмент комплексу про існуючі проблеми сповіщений. Коли віддаватимете оригінал check list менеджеру, вам повинні видати копію.

Читайте договір!

Подивіться, за яких умов може бути розірваний. У разі виникнення спірних ситуацій звертайтеся до цього документа та прямо посилайтеся на нього у своїх листах та розмовах з менеджментом/власником.

Читайте відгуки на apartmentratings.com, Yelp та Google!!!

Враховуйте адекватні відгуки. Спілкуйтеся з менеджментом/власником лише письмово. Це норма ділового спілкування в Америці, плюс у вас будуть докази письмово. Правила виїзду із апартментів. Не забудьте також перед виїздом акуратно закласти дірочки в стінах, якщо ви їх робили. За цю роботу також можуть додатково стягувати плату (10-20 доларів за дірочку). Завжди дивіться апартаменти, які збираєтеся знімати, перед укладенням договору. Не погоджуйтесь на аналогічні та спеціальні красиві мебльовані моделі для показу. Ви повинні бачити, за що віддаєте гроші, щоби потім не було неприємних сюрпризів.

Дивіться на рейтинг районів!

Наскільки безпечно, чисто, який контингент проживає. Також рейтинг школи можна перевірити на будь-якому сайті для складання апартаментів. Або на сайті great school. Торгуйтесь. Busy season у лендлордів із травня по вересень, зазвичай у цей період ціни не скинуть. Восени, взимку та на початку весни у них low cost.

 1. Де шукати? https://www.zillow.com/ на сайті можна також переглянути рейтинги шкіл та рейтинг пішої доступності.

У Google maps можна переглянути пішу доступність до магазинів.

 1. Перед подачею аплікації зв’яжіться з офісом та уточніть які документи потрібні для подання аплікації. Для підтвердження особистості та плетеоспроможності.
 2. Як подати аплікацію?

Майже скрізь аплікацію можна подати онлайн і за її подачу потрібно буде заплатити Aplication fee від $70 та більше за дорослого. Aplication Fee не повертаються. Також потрібно буде заплатити $200-250 administration fee. Aplication та administration Fee не повертаються. Якщо у вас ще немає SSN – номери соціального страхування – вказуйте його відсутність.

Номер соціального страхування потрібний для перевірки вашої кредитної історії. У зв’язку з відсутністю такої, як правило, комплекс просить заплатити додаткову суму депозиту, яку вам повернуть після закінчення оренди. Як правило, сума депозиту дорівнює сумі місячної оренди.

 1. Залежно від терміну оренди змінюється щомісячна оплата. Звичайно чим довше термін оренди тим дешевше щомісячна оплата. Але іноді за 8-місячний термін помісячна оплата буде меншою ніж за 12-тимісячною. Сума вказана на сайтах – щомісячна оплата при оренді на 12 місяців. Можливість розірвання договору передчасно регулюється договором оренди та є індивідуальним для кожного комплексу. Об’ємно мінімальний термін оренди 6 місяців, але є комплекси, де можна орендувати і на 3 місяці.
 2. На що варто звернути увагу: які послуги входять у суму оренди?

Наприклад:

 • Електрика – у 90% випадків ви оформляєте окремий договір на себе і оплачуєте окремо.
 • Вода
 • Газ
 • Інтернет та ТБ
 • Вивіз сміття – часто окрема сума на місяць.
 • Також pest control – цькування комах часто йдуть додатково до суми оренди і є обов’язковими.

6. Rental insurance. Ви будете зобов’язані сплатити страховку на весь період договору оренди.

7. У зв’язку з відсутністю у вас SSN номера соціального страхування у вас можуть попросити листа від роботодавця, який підтверджує вашу зарплату або останні два зарплатні чеки. Є комплекси, які не вимагають таких документів, їм достатньо листа з банку, що підтверджує наявність суми, яка покриває весь термін оренди.

The Arboretum

7700 Arboretum Dr, Charlotte, NC 28270

https://www.zillow.com/b/the-arboretum-charlotte-nc-5XhwCf/

Element Ballantyne https://www.zillow.com/b/element-ballantyne-charlotte-nc-65dT7C/ https://elementballantyne.com/

15711 Clems Creek Ln, Charlotte, NC 28277

(704) 288-0608

Aplication Fee $125 за дорослого

$200 process fee за апартаменти

 • застава у розмірі 1 – 1.5 місяці оренди

Інформація з банку про наявність коштів на оплату всього терміну оренди.

MAA Matthews Commons – потрібна допомога funds to cover whole lease term in US Bank or pay stubs

Lease term – 3-14 місяців

Aplication prosses up to 48 hours , 2-3 days to move in

Aplication Fee $75 за дорослого

$250 process fee

Plus security deposit у розмірі місячної оренди

905 Matthews Commons Dr, Matthews, NC 28105

 • (704) 753-8804 https://www.zillow.com/b/maa-matthews-commons-matthews-nc-5XhwCL/

MAA Ballantyne

14205 Ballantyne Lake Rd, Charlotte, NC 28277

https://www.zillow.com/b/maa-ballantyne-charlotte-nc-5XhwNF/

 • (980) 446-2791

Aplication Fee $85 за дорослого

$250 process fee за апартаменти

 • застава у розмірі 1 місяця оренди

Інформація з банку про наявність коштів на оплату всього терміну оренди.

Drug screening – скринінг на наявність наркотиків у крові.

Bexley Crossing at Providence

11215 Club Creek Ln, Charlotte, NC 28277 https://www.bexleyprovidence.com/faq-applications#Q4 (833) 332-3783

(704) 870-4081

Якщо у Вас є додаткові питання, звертайтесь до Helen Alyona Harp 704-957-4001

Related resources