Where to get health insurance.

Привіт, друзі,

Через останні події в Україні, на територію США, і зокрема в NC і SC, змушені приїхати громадяни України. т.я. люди виїжджали поспіхом, не у всіх є легальний імміграційний статус, багато хто прибув сюди за туристичними чи бізнесовими візами.

Для тих, у кого туристична віза без перспективи імміграції, на жаль, мало опцій для придбання пільгових страховок.

  1. Щоб оформити Медікейд або Обамакея необхідний легальний імміграційний статус 2. Щоб оформити приватну страховку необхідно прожити в штатах як мінімум 2 роки Єдине, що реально зробити: 1. оформити тимчасову туристичну страховку тут:
  2. Або ж у разі потрапляння в emergency room, можна оформити emergency Medicaid після інциденту, ось тут: https://epass.nc.gov для NC та https://scdhhs.gov для SC3. Є місцева організація з low-cost clinic – Care Ring. Вони також допомагають людям без страховки. https://www.careringnc.org

Для тих, хто приїхав за тривалою (більше 1 року) бізнесом або студентською візою, є можливість оформити Обамакея (Marketplace) ось тут: https://healthcare.gov

Якщо ви встигли подати заявку на возз’єднання з сім’єю або подали заявку на політ притулок і ви маєте на руках відповідь від USCIS у вигляді форми i-797, це дає вам право придбати страховку через Маркетплейс. SSN (номер соціального страхування) для оформлення страховок не є обов’язковим.

Якщо у вас є додаткові питання щодо медичного страхування, звертайтеся до Лали Маммадової 704-759-4687.

Related resources